Rasgele Ankara Yılbaşı Programı 2024

2024 Yılbaşı Gala Programı’nda Ceylan Köse‘nin enerjik şarkıları, DJ performansları ve etkileyici oryantal gösterileriyle Rasgele, misafirlerine unutulmaz bir gece vadediyor.

Komşu Restaurant Farabi Yılbaşı Programı 2024

Ankara’nın sevilen mekanlarından Komşu Restaurant Farabi, sıcacık bir atmosferde geçireceğiniz muhteşem bir yılbaşı programıyla sizleri ağırlamaya hazırlanıyor.

Green Park Ankara Yılbaşı 2024

Ünlü organizasyonlarıyla bilinen Green Park Otel’in sahnesinde, 2024 yılbaşı galasına özel konuk Deha Bilimler olacak.

Behzat Çayyolu Yılbaşı Programı 2024

Behzat Çayyolu, Ankara’da 2024’e lezzet ve eğlence dolu bir merhaba diyor! Her anı dolu dolu yaşatan Behzat Çayyolu, 2024 yılbaşı gecesinde konuklarına unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

CK Farabi Otel Yılbaşı 2024

2024 yılının coşkusunu CK Farabi Hotel’de unutulmaz bir yılbaşı programı ile karşılıyoruz! Sizi, Figen Biricik’in etkileyici şarkılarıyla dolu 2024 yılbaşı programına davet ediyoruz.

Green Park Otel Ankara Yılbaşı 2023

Green Park Hotel Çukurambar, 2023 yılbaşı galasında Zuhal Olcay ve Resul Dindar ile unutulmaz bir kutlamaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Litai Otel Ankara Yılbaşı Programı 2023

Türkiye Barolar Birliği Litai Otel Konuk Evi, 2023 yılbaşı galasında Serkan Biricik ve Orkestrası ile yeni yılın kapılarını eğlence ile aralayacak…

Park Inn by Radisson Ankara Yılbaşı Programı 2023

Park Inn by Radisson Ankara’da müzik ve eğlence dolu yılbaşı partisi için hazırlıklar başladı. Ankara’da sahnelerin sevilen sesi Pırılay Pekpak 2023 yılbaşı galasında Park Inn by Radisson Ankara’da bizlerle olacak.

City Hotel Ankara Yılbaşı Programı 2023

City Hotel Turan Güneş, Roof Restaurant’ın keyifli manzarasında yeni yılı karşılamaya hazır olun. City Hotel Ankara yılbaşı balosunda Grup Rose ile yerinize bir an bile oturmayacağınız bir eğlenceye ev sahipliği yapacak.

Raymar Otel Ankara Yılbaşı Programı 2023

Yeni yıla görkemli bir karşılama için Raymar Otel’de yerinizi ayırın. Boray Organizasyon farkı ile sahnede Banu Zorlu‘nun olacağı gece boyunca sürprizler hiç hız kesmeyecek.

Altınel Hotel Ankara Yılbaşı 2023

Cüneyt Özgür ve Ekibi yılın son gecesinde sürprizlerle dolu bir programla Ankara Altınel Hotel sahnesinde… Dolu dolu bir eğlencenin yaşanacağı Altınel Otel’de oryantal showlarda, yılbaşı çekilişine kadar birçok etkinlik sizleri bekliyor olacak.

Çakra Restaurant Yılbaşı Programı 2022

Çakra Restaurant’ta yılbaşının coşkusu Eren Batu’nun şahane sahne performansıyla yaşanacak.  Gece boyunca ne eğlence ne de sürprizlerin biteceği 2022 yılbaşı partisinde geçen yıla güzelliklerle veda edeceğiz.

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı