Demonti Otel Yılbaşı 2024

2024 Yılbaşı Galası, şıklığı, müziği ve eğlenceyi bir araya getirerek unutulmaz anlara ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Popstar Firdevs, 8. kez sahne alacak olmanın heyecanını Demonti Otel’in büyüleyici atmosferinde yaşayacak. DJ Mehmet SÜLÜ ve İstanbul’un efsanevi ismi Kenan Oğuztürk ise kendi özel tarzlarıyla geceye damgasını vuracak.

Jolly Joker Ankara Yılbaşı Programı 2023

Ankara’da eğlencenin durak noktalarından biri Jolly Joker’de 31 Aralık gecesi KALBEN ile muhteşem bir yılbaşı partisi sizleri bekliyor. 

Sheraton Ankara Yılbaşı Programı 2023

Sheraton Otel Ankara’da Şek Organizasyon işbirliğiyle 2023 yılbaşı galası muhteşem bir konsere ev sahipliği yapacak. Sahnesi, sesi, efsane şarkılarıyla Hakan Altun, yılın son gecesinde Ankaralılarla olacak.

Anemon Ankara Otel Yılbaşı 2023

Anemon Ankara Otel’de 2023 yılbaşı balosu Tuğba Özay sahnesiyle şenlenecek. Sevilen şarkıların seslendirilip sürpriz konuklarla hızlanacak gece eğlenceye hiç mola vermeyeceğiz. 

Holiday Inn Kavaklıdere Yılbaşı Programı 2022

Holiday Inn Kavaklıdere Otel, 31 Aralık gecesi sesi ve şarkılarıyla sahnelerin sevilen ismi EGE ile 2022’yi karşılamaya hazırlanıyor.

Asia Minor Ankara Yılbaşı Programı 2022

Asia Minor, 2022 yılına Hakan Taşıyan ve TSM Murat ile harika bir başlangıca hazırlanıyor. Müzik ve eğlencenin merkezinde olacağı gecede herkesin geçmiş yılın streslerini unutup yeni yıla mutlulukla başlaması sağlanacak.

Demonti Otel Yılbaşı 2022

Klasikleşen partileri ile yılbaşı gecelerinin eğlenceli mekanı Demonti Otel, 2022 yılbaşı galasında sahnesinde Popstar Firdevs’i ağırlayacak. Oryantal Sahra‘nın kıvrak dansları ile Deniz Topçuoğlu‘nun sunumunu üstleneceği gecede Kenan Oğuztürk de sevilen şarkılardan oluşan repertuarı ile sizlerle olacak.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı