Konaklamalı Yılbaşı Programları & Yılbaşı Turları

Konaklamalı Yılbaşı Programları & Yılbaşı Turları

Adile Meyhanesi Yılbaşı Programı 2024

Adile Meyhanesi, Ankara’da 2024’e eşsiz bir yılbaşına merhaba diyor! Bu özel gecede, geleneksel lezzetlerimiz ve sıcacık atmosferimizle unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

Ankara Çıkışlı Uludağ 2023 Yılbaşı Programı

Yılbaşında Uludağ’ın inanılmaz doğası, Boray Organizasyon’un kusursuz programı ile giriş yapmak için hazır olun. Ankara’nın en eğlenceli yılbaşı turlarına imza atan Boray Tur,  bu yıl da Uludağ yılbaşı programıyla dans, müzik, eğlence, gezi ve doğayı bir araya getiriyor.

Ankara Çıkışlı Kapadokya 2023 Yılbaşı Programı

Yılbaşında hem gezi hem tatil hem de eğlenceyi bir arada sunan programlarıyla Boray Organizasyon, bu yıl da benzersiz bir tura imza atıyor.1 gece 2 gündüz sürecek Ankara çıkışlı Kapadokya programı ile siz de yılbaşını Kapadokya’nın benzersiz atmosferinde karşılayabilirsiniz.

Boray Organizasyon Kapadokya Yılbaşı Turu 2022

Kapadokya’nın büyülü havası yılbaşında sizi de sarsın. Boray Organizasyon’un Ankara çıkışlı Kapadokya turu programı yılbaşında sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilmenizi sağlayacak.

Boray Organizasyon Uludağ 2022 Yılbaşı Programı

Boray Organizasyon’dan Ankara çıkışlı Uludağ turu ve yılbaşı partisinde yeriniz hazır. 2 gece 3 gündüz dolu dizgin bir gezi programı, şahane bir otel ve 2022 yılbaşı galası katılımı ile geçen yılın tüm stresini unutup yeni yılı keyifle karşılamak için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Hilton Garden Inn Ankara Yılbaşı 2022

Ankara Hilton Garden Inn ve Şek Organizasyon işbirliği ile muhteşem bir yılbaşı galası sizleri bekliyor. Türk Halk Müziği’nin kıymetlisi, yıllardır sahnelerin vazgeçilmez ismi Mustafa Keser ve buğulu sesiyle Duygu Kutlu Ankaralılara unutulmaz bir akşam yaşatmak için 31 Aralık gecesi Hilton Garden Inn Otel’de olacak.


İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı