Yılbaşı Otel Programları

Yılbaşı Otel Programları

Akman Premium Hotel Yılbaşı 2024

Akman Premium Hotel, 2024 yılbaşı gecesinde konuklarına keyifli bir ortam ve şahane yemeklerden oluşan özel bir menü ile unutulmaz bir yılbaşı gecesi programı sunuyor.

Sheraton Ankara Yılbaşı Programı 2024

Sheraton Otel Ankara’da Şek Organizasyon işbirliğiyle 2023 yılbaşı galası muhteşem bir konsere ev sahipliği yapacak. Sahnesi, sesi, efsane şarkılarıyla Hakan Altun, yılın son gecesinde Ankaralılarla olacak.

Hilton Garden Inn Ankara Yılbaşı 2024

Hilton Garden Inn ve Şek Organizasyon işbirliğiyle, muhteşem bir yılbaşı galasına davetlisiniz! Ankaralılar için özel olarak düzenlenen bu etkinlikte, Yıldız Tilbe’nin unutulmaz performansıyla yeni yıla merhaba diyeceğiz. Programımız her yıl olduğu gibi ses getirecek ve unutulmaz anılarla dolu bir gece vadediyor.

Green Park Otel Ankara Yılbaşı 2023

Green Park Hotel Çukurambar, 2023 yılbaşı galasında Zuhal Olcay ve Resul Dindar ile unutulmaz bir kutlamaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Crowne Plaza Ankara Yılbaşı Programı 2023

Ankara Crowne Plaza, yılın son gecesinde Ankara’nın en yıldızlı yılbaşı partilerinden birine imza atıyor. En sevilen şarkıları ve unutulmaz sahne performansı ile Zeynep Bastık yılbaşında Crowne Plaza Ankara’da…

Litai Otel Ankara Yılbaşı Programı 2023

Türkiye Barolar Birliği Litai Otel Konuk Evi, 2023 yılbaşı galasında Serkan Biricik ve Orkestrası ile yeni yılın kapılarını eğlence ile aralayacak…

Ataköşk Hotel Yılbaşı 2023

Figen Biricik Orkestrası Ataköşk Otel’de 31 Aralık gecesi konuklarını eğlenceli bir kutlamaya davet ediyor.  Lezzetleri, eğlenceleri ve Figen Biricik Orkestrası’nın şahane performansıyla 2023 yılbaşı galası Ataköşk Otel’i yılbaşında eğlencenin merkezi haline dönüştürüyor.

Demonti Otel Yılbaşı 2023

Demonti Otel 2023 yılbaşı galasında Popstar Firdevs ile şehrin en görkemli eğlencelerinden birine sahne olacak. Deniz Topçuoğlu’nun sunuculuğunu üstleneceği eğlencede Firdevs ve Kenan Oğuztürk ile müziğe doyacağız.

Park Inn by Radisson Ankara Yılbaşı Programı 2023

Park Inn by Radisson Ankara’da müzik ve eğlence dolu yılbaşı partisi için hazırlıklar başladı. Ankara’da sahnelerin sevilen sesi Pırılay Pekpak 2023 yılbaşı galasında Park Inn by Radisson Ankara’da bizlerle olacak.

City Hotel Ankara Yılbaşı Programı 2023

City Hotel Turan Güneş, Roof Restaurant’ın keyifli manzarasında yeni yılı karşılamaya hazır olun. City Hotel Ankara yılbaşı balosunda Grup Rose ile yerinize bir an bile oturmayacağınız bir eğlenceye ev sahipliği yapacak.

Sheraton Ankara Yılbaşı Programı 2023

Sheraton Otel Ankara’da Şek Organizasyon işbirliğiyle 2023 yılbaşı galası muhteşem bir konsere ev sahipliği yapacak. Sahnesi, sesi, efsane şarkılarıyla Hakan Altun, yılın son gecesinde Ankaralılarla olacak.

Raymar Otel Ankara Yılbaşı Programı 2023

Yeni yıla görkemli bir karşılama için Raymar Otel’de yerinizi ayırın. Boray Organizasyon farkı ile sahnede Banu Zorlu‘nun olacağı gece boyunca sürprizler hiç hız kesmeyecek.

1/3123

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı