Yılbaşı Partileri

Yılbaşı Partileri

Asr-ı Saadet Ankara Yılbaşı Programı 2024

Yeni bir yılı karşılamak ve unutulmaz anlara şahitlik etmek için sizleri Asr-ı Saadet Kokteyl Salonu’na davet ediyoruz! 2024 yılbaşı gecesini, sıcak ve samimi atmosferimizde, konforlu teras salonumuzda geçirecek olmanın heyecanını şimdiden yaşamaya başlayın.

Ankara Çıkışlı Batum Turu Yılbaşı 2024

Batum’un büyüleyici atmosferinde, 2024 yılbaşını karşılamak için sizi eşsiz bir deneyime davet ediyoruz! Batum’da düzenleyeceğimiz özel programla dolu dolu geçecek bu özel tur, renkli etkinlikler, benzersiz gösteriler ve sürprizlerle dolu unutulmaz anlarla sizleri bekliyor. Ankara çıkışlı Batum turu ve yılbaşı eğlence programını kaçırmayın!

Çığ Gösteri Merkezi Yılbaşı 2024

Çığ Gösteri Merkezi, 2024 yılbaşı galasında sizleri muhteşem bir müzik şöleniyle ağırlıyor! Sinan Erkeker ve Birsen Kavut’un başrolde olduğu bu özel gece, sevdiğiniz şarkılarla dolu bir atmosfer sunacak. Eğlence, müzik ve neşeyle dolup taşacak olan yılbaşı gecesinde aynı zamanda damaklarınıza hitap edecek leziz bir menü de sizleri bekliyor.

Mövenpick Hotel Ankara Yılbaşı 2024

Mövenpick Hotel Ankara, Tuğçe Fidan ile unutulmaz bir 2024 yılbaşı gecesi için sizleri ağırlamaya hazırlanıyor. Bu özel gece, Mövenpick Hotel Ankara’nın zarafeti ve Tuğçe Fidan’ın büyüleyici performansıyla taçlanacak.

Rasgele Ankara Yılbaşı Programı 2024

2024 Yılbaşı Gala Programı’nda Ceylan Köse‘nin enerjik şarkıları, DJ performansları ve etkileyici oryantal gösterileriyle Rasgele, misafirlerine unutulmaz bir gece vadediyor.

Hotel İçkale Yılbaşı Programı 2024

Programımıza gösterdiğiniz yoğun ilgiye teşekkür ederiz, tüm rezervasyonlarımız dolmuştur.

Behzat Çayyolu Yılbaşı Programı 2024

Behzat Çayyolu, Ankara’da 2024’e lezzet ve eğlence dolu bir merhaba diyor! Her anı dolu dolu yaşatan Behzat Çayyolu, 2024 yılbaşı gecesinde konuklarına unutulmaz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Club Mirador 2024 Yılbaşı

Club Mirador, Ankara’da 2024’e enerji dolu bir merhaba diyor! Bu yılbaşı, Club Mirador’un eşsiz atmosferinde gerçekleşecek muazzam bir şölenle unutulmaz anlar yaşamaya hazır olun. Gece boyunca sahne alacak birbirinden yetenekli sanatçılarla dolu bu özel Ankara 2024 yılbaşı programı, sizlere müzikle dolu bir yılbaşı gecesi vadediyor.

Jolly Joker Ankara Yılbaşı Programı 2023

Ankara’da eğlencenin durak noktalarından biri Jolly Joker’de 31 Aralık gecesi KALBEN ile muhteşem bir yılbaşı partisi sizleri bekliyor. 

Mad Monkey Batıkent Yılbaşı Programı 2022

Batıkent Mad Monkey’de yılbaşında eğlence Hazal Taş ve DJ Gökhan Küpeli ile gelen herkesi eğlenceye boğacak.  Özel etkinliklerle yılbaşı ruhunun eksiksiz yaşanacağı gecede yerinizi almak için rezervasyon yaptırmakta geç kalmayın.

Anadolu Hotel Downtown Ankara Yılbaşı Programı 2022

Canto Orkestrası ve Anadolu Hotel Downtown 31 Aralık Cuma gecesi Ankara’da muhteşem bir programa imzasını atmaya hazırlanıyor. Canto Orkestrası’nın efsaneleşmiş sahne performansı, Anadolu Otel’in şahane yeni yıl galası ve sürprizler için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Asr-ı Saadet Ankara Yılbaşı Programı 2022

TRT Sanatçısı Gülden, Sincanlı Emrah ve Sivaslı Ertuğrul ile 2022 yılbaşında Yenimalle’nin en iyi eğlencesi Asr-ı Saadet’te sizlerle olacak…  Gece boyunca kesintisiz müzik ve eğlence için geç kalmadan rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

1/212

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı