Boray Organizasyon Uludağ 2020 Yılbaşı Programı

Sosyal Medyada Paylaş

Her yıl Ankara’da düzenlediği çeşitli turlarla yılbaşına bambaşka bir şehirde girme olanağı sunan Boray Organizasyon 2020 yılbaşı galasında Uludağ’a gidiyor!

Ankara’dan hareket eden yeni ve konforlu araçlarımızla 31 Aralık’ta yola çıkıyor, Uludağ’da kayak keyfi yaptıktan sonra 4 yıldızlı otelimize dönerek muhteşem gala organizasyonu için hazırlanıyoruz. 1 Gece 2 Gündüz sürecek olan gezide her saat ayrı bir eğlence, her noktada ayrı bir organizasyonla dolu dizgin bir yılbaşı tatili olanağı sunuyoruz.

Boray Organizasyon Uludağ 2020 Yılbaşı Program Fiyatları

YETİŞKİN FİYATI KİŞİ BAŞI: 750 TL ( 10 Kişi ve üzeri gruplara özel indirimlerimiz mevcuttur )

NOT: Tur programına tek katılım yapmak isteyen (SNGL) yetişkin misafirlerimiz için tek kişi fiyatımız 900 TL‘dir. 0-6 Yaş 1 çocuk otel konaklaması ücretsizdir. Çocuklara özel olan diğer mini gala programı, yılbaşı menüsü ve ulaşım için 3-6 yaş çocuklardan toplamda 250 TL  alınır. 6-12 Yaş çocuklar için 700 TL Fiyat uygulanır. 12 Yaşından itibaren çocuklara tam fiyat uygulanır.

TAKSİT SEÇENEKLERİ: Garanti, Yapı kredi, Finans Bank, Teb Kredi kartlarına Kişi başı 25 TL farkla 4 Taksit kampanyamız bulunmaktadır

Boray Organizasyon 2020 Uludağ Yılbaşı Turu hakkında detaylı bilgi almak, gezi programını incelemek için www.ankarayilbasi.com ‘u ziyaret edebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1.824 Kez Görüntülendi

Boray Organizasyon Uludağ 2020 Yılbaşı Programı

İlçe ve Semtlere Göre Yılbaşı Mekanları

Anasayfa Yukarı